Lokanta ve Kebapçılar İçin Perakende Satış Programı | Mahalle Esnafı
Mahalle Esnafı İnt. Hiz. Ltd. Şti.
34180 Bahçelievler / İSTANBUL
Hafta İçi : 10:00-16:00
0 (850) 500 50 50
WhatsApp
https://wa.me/908505005050

 

 


Uygulamadan Sipariş Al.
Komisyon ödemeden siparişlerini yönet.

Ticari yazılım üzerinden hem satışlarını hem ürünlerini yönetebilir aynı zamanda mahalle esnafı uygulamasından gelen siparişleri de yönetebilirsin.
İster e-posta ile ister SMS ile gelen siparişlerden haberdar olabilirsin.
izle2020 Yılı Sonuna Kadar %0 Komisyon


Kolayca Ürünlerini Ekle , Servis Bölgelerini Seç , Komisyon Ödemeden Sipariş Almanın Keyfini Yaşa.
Menünün fotoğrafını çek WhatsApp 'dan gönder. Ekibimiz sizin hem ürünlerinizi eklesin hemde kurulumu tamamlasın.

https://wa.me/908505005050


Kolay Ürün Ekleme

Ürün Arşivimizde 100.000' den fazla barkodu tanımlanmış ürün bulunmaktadır. Hızlı Ürün Ekleme Sihirbazı kullanarak sadece satış fiyatlarınızı girmeniz yeterlidir.


Resimli Ürün Yönetimi

Eklemiş olduğunuz ürünlere kolayca resimler ekleyebilirsiniz. Satış ekranında kategorilendirebilir, hızlı satış yapabilirsiniz.


Ürün Satış Raporları

Stok Performans raporları ile günlük detaylı satışlarınızı analiz edebilir. Yazıcıdan çıktı alabilir veya dışa aktarım yapabilirsiniz.


Sipariş Yönetimi

Mahalle Esnafı Perakende Satış Programı `` Siparişler `` modülü ile tam entegredir. Gelen siparişleri bu modülden yönetebilirsiniz.Siparişler için Mobil Uygulamakebapci_mobil

Aynı semtte yaşayanları esnaf ile buluşturan e-ticaret pazaryeri platformudur.

Yaşadığınız mahallede satış yapan esnafın tüm ürünleri artık kapınıza kadar geliyor, üstelik kredi kartı bilginizi istemeden. Siparişinizi verdikten sonra ürününüzü teslim alıp, nakit, kredi kartı veya ticket ile kapıda ödeme yapabilirsiniz.

Ürünleri teslim alacağınız zaman aralığını belirleme şansınız da var. Hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değil, sistemimiz üzerinden ürün fiyatlarını kıyaslayabilir, servis süreleri – ödeme şekilleri ve hizmet kalitesine göre siparişinizi şekillendirip, zaman harcamadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Haydi hemen; hızlı, sorgulanabilir, samimi alışverişin keyfini yaşamaya başlayın.

Gelişen e-ticaret pazarında yeriniz hazır.

Satış yaptığınız alanı dilerseniz genişletip, müşterilerinize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Artık müşterinin ayağınıza kadar gelmesini beklemeyip, e-postanıza gelecek siparişlerle iş yerinizin kazancını arttırmanın keyfini yaşama zamanı.

Kullanıcı dostu sistemimize ücret ödemeden üye olun. Ürünlerinizi kolayca ekledikten sonra, sipariş takibini hızlı bir şekilde yönetebilir, stoklarınızı zahmetsizce takip edebilirsiniz.

Mahalleesnafi.com üye iş yerlerinden üyelik bedeli talep etmez. Mahalleesnafi.com gelir modeli, yapılacak olan online alışverişler üzerinden komisyon almak üzere şekillendirilmiştir. Komisyon Oranı sabit %5 olarak belirlenmiştir. 2020 yılı sonuna kadar Komisyon oranı %0 dır.