Paket Servis | Mahalle Esnafı
Mahalle Esnafı İnt. Hiz. Ltd. Şti.
34180 Bahçelievler / İSTANBUL
Hafta İçi : 10:00-16:00
0 (850) 500 50 50
WhatsApp
https://wa.me/908505005050

 


Paket Servis Hizmeti mi veriyorsunuz ?
Siparişlerini al, Kazancını arttır.

Siparişler, Mahalle Esnafı uygulamasından e-posta ve SMS ile satıcılara gönderilir.
Mahalle Esnafı WhatsApp hattına menü fotoğrafını gönder, ekibimiz sizinle temasa geçerek hesabınızı oluşturacak ve ürünlerinizi ekleyecektir.
Başka hiçbir şey yapmanıza gerek yok.
izle


Kolay Ürün Ekleme

Ürün Arşivimizde 100.000' den fazla barkodu tanımlanmış ürün bulunmaktadır. Hızlı Ürün Ekleme Sihirbazı kullanarak sadece satış fiyatlarınızı girmeniz yeterlidir.


Resimli Ürün Yönetimi

Eklemiş olduğunuz ürünlere kolayca resimler ekleyebilirsiniz. Satış ekranında kategorilendirebilir, hızlı satış yapabilirsiniz.


Ürün Satış Raporları

Stok Performans raporları ile günlük detaylı satışlarınızı analiz edebilir. Yazıcıdan çıktı alabilir veya dışa aktarım yapabilirsiniz.


Sipariş Yönetimi

Mahalle Esnafı Perakende Satış Programı `` Siparişler `` modülü ile tam entegredir. Gelen siparişleri bu modülden yönetebilirsiniz.Satışlarını Arttırmak için Mobil Uygulamakebapci_mobil

Aynı semtte yaşayanları esnaf ile buluşturan e-ticaret pazaryeri platformudur.

Yaşadığınız mahallede satış yapan esnafın tüm ürünleri artık kapınıza kadar geliyor, üstelik kredi kartı bilginizi istemeden. Siparişinizi verdikten sonra ürününüzü teslim alıp, nakit, kredi kartı veya ticket ile kapıda ödeme yapabilirsiniz.

Ürünleri teslim alacağınız zaman aralığını belirleme şansınız da var. Hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değil, sistemimiz üzerinden ürün fiyatlarını kıyaslayabilir, servis süreleri – ödeme şekilleri ve hizmet kalitesine göre siparişinizi şekillendirip, zaman harcamadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Haydi hemen; hızlı, sorgulanabilir, samimi alışverişin keyfini yaşamaya başlayın.

Gelişen e-ticaret pazarında yeriniz hazır.

Satış yaptığınız alanı dilerseniz genişletip, müşterilerinize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Artık müşterinin ayağınıza kadar gelmesini beklemeyip, e-postanıza gelecek siparişlerle iş yerinizin kazancını arttırmanın keyfini yaşama zamanı.

Kullanıcı dostu sistemimize ücret ödemeden üye olun. Ürünlerinizi kolayca ekledikten sonra, sipariş takibini hızlı bir şekilde yönetebilir, stoklarınızı zahmetsizce takip edebilirsiniz.

Mahalleesnafi.com üye iş yerlerinden üyelik bedeli talep etmez. Mahalleesnafi.com gelir modeli, yapılacak olan online alışverişler üzerinden komisyon almak üzere şekillendirilmiştir. Komisyon Oranı sabit %5 olarak belirlenmiştir. 2020 yılı sonuna kadar Komisyon oranı %0 dır.


Kimler İçin

Kebapçı

Su

Lokanta

Tatlıcı

Börekçi

Köfteci

Muhallebici

Dondurma

Pastahane

Fast Food

Balıkçı

Ev Yemek

Restoran

Türk Mutf.

Pizza

İtalyan M.

Yemek

Dönerci